Hakkımızda

Bil-Çağ kısa sürede sunduğu kaliteli eğitimiyle Malatya’da en çok talep edilen Yabancı Dil, Bilgisayar, Muhasebe kursları haline gelmiştir.

BİL-ÇAĞ YABANCI DİL VE BİLGİSAYAR KURSLARI

1

997 yılında açılan Bil-Çağ kısa sürede sunduğu kaliteli eğitimiyle Malatya’da en çok talep edilen Yabancı Dil, Bilgisayar, Muhasebe kursları haline geldi. Bil-Çağ işini severek yapan, öğrenci ile yakın diyaloglar kuran, her konuda yardıma hazır, güler yüzlü ve dinamik kadrosuyla, kurulduğundan bu yana ona duyulan güveni sarsmadı. Bu güvenin sonucu olarak bazen hiç istemediğimiz halde bazı kayıtları tüm sınıflarımız dolduğundan geri çevirmek zorunda kaldık.Bu güven ile artan talep bize her şeyin daha güzelini yapıp yeni projeler üretmemizde yardımcı oldu. Ürettiğimiz her yeni projeye katılan öğrencilerimiz Bil-Çağ’da yabancı dil öğrenmenin ayrıcalığını yaşamaktadır.
Bil-Çağ’ın sıcak ve eğlenceli ortamında yabancı dil öğrenen kişiler girdikleri iş ortamlarında kendilerini daha güvende hissetmekte ve yeni işler başarmanın heyecanını yaşamaktadırlar.
Tümü pedagojik formasyon sertifikasına sahip deneyimli ve nitelikli öğretmen kadrosu ve yöneticileri ile Bil-Çağ’da güvenilir bir eğitim alacaksınız.
Bil-Çağ’da önce öğrenmeyi öğrenecek ve sonra bir yabancı dili konuşma zevkini yaşayacaksınız. Sıcak bir ortamda her an öğretmeninizin desteği ile kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız…

BİL-ÇAĞ YABANCI DİL VE BİLGİSAYAR KURSLARI

Malatya İngilizce, Almanca, Bilgisayar ve Muhasebe Kursları.

shadow

Vizyon, MisyonDeğerlerimiz

1. Misyonumuz

Yabancı Dil Eğitimi konusunda ülkemiz eğitim sisteminin en önemli sorunlarına çağdaş yaklaşımlar ve özellikle “Konuşturan Metotlar” ile çözümler sunulması misyon edinilmiştir

2. Vizyonumuz

Yabancı dil eğitim merkezi olarak tüm Türkiye’de yaygınlaşarak, ülkemizin dil eğitim standartlarının uluslararası düzeye çıkarılması ve konuşturma odaklı olarak sunulan metodun yaygınlaştırılması.

3. Değerlerimiz

-En iyi bir şekilde öğretme
-Yüksek fiziki standartlara sahip eğitim salonlarıyla kursiyerlerimize saygımız,
-Yabancı dil eğitiminde konuşma ve konuşturma odaklı modern yaklaşım,
-Bilgi teknolojileriyle multimedya destekli eğitim sistemi,
-Mesleki Uzmanlığa yönelik eğitim uygulanabilirliği ve ihtiyaca yönelik içerikler,
-Sınavlara yönelik özel gruplar.
Bil-Çağ kısa sürede sunduğu kaliteli eğitimiyle Malatya’da en çok talep edilen yabancı dil kursu haline geldi. Bil-Çağ işini severek yapan, öğrenci ile yakın diyaloglar kuran, her konuda yardıma hazır, güler yüzlü ve dinamik kadrosuyla, kurulduğundan bu yana ona duyulan güveni sarsmadı..Bu güven ile artan talep bize her şeyin daha güzelini yapıp yeni projeler üretmemizde yardımcı oldu. Ürettiğimiz her yeni projeye katılan öğrencilerimiz Bil-Çağ’da yabancı dil öğrenmenin ayrıcalığını yaşamaktadır.
Bil-Çağ’ın sıcak ve eğlenceli ortamında yabancı dil öğrenen kişiler girdikleri iş ortamlarında kendilerini daha güvende hissetmekte ve yeni işler başarmanın heyecanını yaşamaktadırlar.

Tümü pedagojik formasyon sertifikasına sahip deneyimli ve nitelikli öğretmen kadrosu ve yöneticileri ile Bil-Çağ’da güvenilir bir eğitim alacaksınız.
Tüm öğretmenlerimiz AR-GE bölümü tarafından düzenlenen seminerler ile mesleki bilgilerini yenileme ve yabancı dil eğitimi alanındaki yenilikleri takip etme fırsatını bulurlar. Bil-Çağ eğitim sistemi öğrencilerimizi hem görsel hem de işitsel yönden destekleyerek fonksiyonel ve iletişimsel bir yabancı dil öğretmeyi hedefler. Eğitim, yardımcı materyaller ile desteklenerek dersler zevkli ve eğlenceli bir şekilde yapılır.
Bil-Çağ’da önce öğrenmeyi öğrenecek ve sonra bir yabancı dili konuşma zevkini yaşayacaksınız. Sıcak bir ortamda her an öğretmeninizin desteği ile kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız
Bil-Çağ’da güler yüzlü ve dinamik öğretmenlerle verilen kaliteli bir eğitimin yanında öğrenci rehberlik ve danışmanlık hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Bil-Çağ İngilizce & Almanca yabancı dil kursu, ülkemizde yabancı dil eğitiminde bir dil okulu olabilmenin gururunu sizlerle paylaşmak istiyor. Artık ‘Ben İngilizce öğrenemem’, ‘Çok denedim ama olmadı’ veya ‘İngilizceyi gerçekten nerede öğrenebilirim?’ soruları aklınıza bile gelmeyecek. Bil-Çağ başarısı kanıtlanmış bir eğitim sistemi ile geleceğe güvenle bakan kişiler yetiştirmeyi hedeflemektedir.
Bil-Çağ Almanca Kursları yüksek başarı yüzdesiyle yüzlerce kişinin Aile Birleşim için gerekli Start A1 Sınavı’ndan başarılı olmasını sağlamıştır. Başarılarımız sizden aldığımız destekle devam etmektedir.
Bil-Çağ”ın sunduğu ayrıcalıklı bir ortamda eğlenerek İngilizce öğrenmenin heyecanını yaşamak için sizi bekliyoruz.

Genel İngilizce eğitim metodu ‘’Konuşturma Odaklı Yaklaşım’’ üzerine kurulmuştur. Öncelikle Konuşma becerisi olmak üzere , Dinleme, Okuma ve Yazma olmak üzere dört ana yetenekte yoğunlaşılmaktadır. Kariyeriniz için konuşma yeteneğinizi mümkün olan en kısa zamanda geliştirmeye yönelik olarak kursiyerlerimize birçok farklı ve eğlenceli aktiviteler sunulmaktadır. Öncelikle İngilizce yeteneklerinizi tespit ederek ,bireye özel hedefler doğrultusunda programlarımız şekillendirilir. Her gün düzenli olarak danışmanlar kursiyer gelişimini takip etmektedir. Kurumlarımızda klasik yöntemlerden farklı olarak İngilizceyi Eğlenerek Öğreneceksiniz. Genel İngilizce kurslarında öğrencilerimiz İngiliz dilinin bütün inceliklerini ve ayrıntılarını öğrenirler. Öğrencilerimiz kurs süresince düzenli olarak seviye tespit sınavları olurlar ve bir seviyeden diğer bir seviyeye geçerken de Kur Geçme Sınavına girerler
Hayallerinizi ertelemeyin !

WhatsApp'dan Yazın